تولید محتوا

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در دنیای امروز بخش تولید محتوا و رقابت در این حوزه است که با اخذ استراتژی های مناسب و تولید محتوا در حوزه های مربوطه می توانید به موفقیت های زیادی دست یابید.

 به همین منظور ما تعریف جامعی از تولید محتوا به شما ارائه می‌نماییم تا قبل از هر اقدامی اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.

چگونه تولید محتوای مناسب باعث کسب درآمد می‌گردد؟

اگر محتوای تولید شده برای سایت، مورد نیاز مخاطب باشد، یقین داشته باشید مخاطب در هنگام نیاز به یک محصول یا خدمت، شما را به یاد خواهد آورد و به سراغتان می‌آید. برای این منظور باید موضوعات مناسب اهداف سایت خود را انتخاب کنید و جدیدترین و کاربردی‌ترین اطلاعات را در مورد آنها ارائه نمایید تا مخاطب جذب سایت‌تان گردد و در هنگام نیاز به سراغتان بیاید.

چه ملاک‌هایی در تعرفه‌ی تولید محتوا موثرند:

– نوع محتوای مورد نیاز کسب و کار شما
– شخص یا سازمانی را برای تولید محتوای خود انتخاب کنید.
– حجم و زمان انتشار محتوا
– استراتژی‌های بازاریابی محتوایی

چگونه محتوایی درخور سایت خود داشته باشیم:

یک تولید کننده‌ی حرفه‌ای محتوا با توجه به درخواست و نیاز مخاطب محتوایی اثرگذار برای وب سایت تولید می‌کند و در کنار ارائه‌ی محتوایی ارزشمند و بهینه‌سازی شده برای موتورهای جستجو، در راستای استراتژی بازاریابی شرکت حرکت می‌نماید. محتوایی منطبق با اهداف سایت و مورد علاقه‌ی مخاطب برای مطالعه‌ی آن، از ارزشمندترین محتواها محسوب می‌شود. تولید چنین محتوایی باعث می‌گردد مخاطب زمان بیشتری را در سایت شما صرف کند و توقف بیشتر مخاطب در سایت شما باعث ارتقای رتبه می‌گردد.
همچین تولید محتوای ارزشمند به برند شما اعتبار می‌بخشد و تصویر بهتری از خدمات و محصولاتتان به مخاطب عرضه می‌دارد و این مسئله اعتماد مشتری را جلب کرده و باعث جذب مشتریان بیشتر به سایت شما می‌گردد. توضیحات ارائه شده نشان می‌دهد تولید محتوا در واقع یک سرمایه‌گذاری است و در دراز مدت تاثیرات بسزایی در دستیابی به موفقیت برای سایت شما دارد

هزینه‌ی تولید محتوا چطور تعیین می‌گردد:

روش‌های مختلفی برای این منظور وجود دارد. برخی تعداد << کلمات>> را ملاک قرار می‌دهند و برای هر کلمه مبلغی خاص درنظر می‌گیرند. این روش به دلیل اینکه کیفیت در آن در نظر گرفته نمی‌شود چندان روش دقیق نیست و تایید نمی‌شود.

در روش دیگر شرکت‌ها پکیجی ارائه می‌دهند که برای تولید محتوای بهینه‌سازی شده برای موتورهای جستجو هزینه دریافت می‌کنند.

در این پکیج‌ها تعداد محتوای مشخصی با قیمت‌های متنوع و براساس کیفیت و حجم محتوا تعیین می‌گردند و برمبنای آنها هزینه تولید محتوا دریافت می‌شود.

این روش دقیق‌تر است و به دلیل اینکه مشتری می‌تواند بر مبنای استراتژی بازاریابی خود و بر مبنای نیاز، هزینه تولید محتوا را پرداخت کند برای کارفرما هم مناسب‌تر است.

در شرکت آیس وب نیز بنا بر نیاز مشتری یکی از روش های فوق در نظر گرفته می شود تا بر اساس آن هزینه تولید محتوا محاسبه گردد اما توصیه ما استفاده از روش دوم یعنی پکیج های تولید محتوا می باشد.

پکیج‌های تولید محتوای شرکت ما

نمونه های موفق انجام شده تولید محتوا

طراحی سایت داروخانه آنلاین

مجله خبری داروخانه آنلاین دکتر شهبازی

تولید محتوا

مجله خبری خشکشویی آنلاین زودشور